19.10.2010r. | Oborniki Śląskie | Tytułowy Osiołek (TKt48-18 ) wraca z Piły do swojej macierzystej szopy mijając na biegu semafory wjazdowe do stacji Oborniki Śląskie.
Miałem go łapać w Rogoźnie , ale zaspałem... Ładna klatka ;) .
17.12.2010 10:04
Dawach
Member
Join Date: 09.09.2009 Comments: 22
Właśnie, klatka jest robiona naprędce, ponieważ dostałem 5 minut wcześniej "cynk" od kolegi, że wyjechała właśnie ze Skokowej i zaraz będzie przejeżdżała, więc motywu za bardzo nie ma ;>
17.12.2010 10:20
Tekaj
Member
Join Date: 20.02.2009 Comments: 1726
Tabele SRJP warto podawać, D29 proszę uzupełnić. Jeżeli miejscowość ma nazwę dwuczłonową wpisujemy np. Oborniki_Śląskie.