13 marca 2011 - ET22-907 ze składem kontenerów Hundai przekroczył właśnie most na rzece Wieprz w Dęblinie i za kilka minut zatrzyma się na stacji postojowej Zarzeka.
Fajne foto, ale to na pewno nie jest ET22-800, po pierwsze tego dnia ta maszyna prowadziła IR "Wielkopolanin", a po drugie ta lokomotywa jest zielona.
29.03.2011 21:17

Karol Osial
Member
Join Date: 06.12.2009 Comments: 172
Rzeczywiście coś mi się pomyliło to jest 907 ;) Sorry za zamieszanie.
30.03.2011 09:06

Paweł T.
Guest
@ Karol u was to już chyba tradycja malować mosty na żółto co? 8)
31.03.2011 05:31

Karol Osial
Member
Join Date: 06.12.2009 Comments: 172
Jak na razie tylko ten pomalowali, żółty jest jeszcze wiadukt linii 26 nad 7 w Deblinie. Ale jakby tak most nad Wisłą pomalowali to by była heca ;)